Mobil Uygulama

E.gg Uygulaması

Facebook, Nostaljik Kolaj Uygulaması E.gg’i iOS İçin Yayınladı

E.gg Uygulaması Facebook’un deneysel uygulama geliştirme ekibi, yeni bir kolaj uygulaması duyurdu. E.gg isimli uygulama, nostaljik dokulara sahip beğeni ve yorum takıntısı olmayan içerikler oluşturmanızı sağlıyor.
Collab, Catch Up ve Tuned gibi uygulamaların da altında imzası bulunan Facebook’un Yeni Ürün Deneme (NPE) ekibi, iOS kullanıcıları için yeni bir nostaljik kolaj uygulaması yayınladı.

E.gg” isimli uygulama, kullanıcıların modern, simetrik kolajlar yerine daha retro görünümlü içerikler oluşturabilmesini mümkün kılıyor.

E.gg Uygulaması
E.gg Uygulaması

Geliştiriciler, uygulamayı geliştirirken internetin ilk günlerinden ilham aldılar ve kullanıcıların resimler, GIF’ler, şekiller ve metinler kullanarak görsel açıdan zengin, nostaljik dokulara sahip bir ‘tuval’ ortaya çıkarabilmesini mümkün kılıyor. Uygulama, oluşturulan her kolaj için benzersiz bir URL oluşturuyor ve kullanıcılar, uygulamaya sahip olmasalar dahi tarayıcı üzerinden kolajı görüntüleyebiliyorlar.

 

“E.gg” uygulamasının en iyi yanlarından biri de kullanıcıların yalnızca “güzel” içerikler orta çıkarmak için gönderiler oluşturmaları. Zira “E.gg”de beğeni sayısı ya da yorum gibi bir özellik bulunmuyor. Dolayısı ile oluşturulan görseller, beğeni sayılarına göre birbirleriyle yarıştırılmıyor. iletişim kurmak için tıklayın

“E.gg” ile ilgili en büyük sorun, henüz yalnızca ABD’deki iPhone kullanıcılarının erişimine açılmış olması. Uygulamanın globalde yayınlanıp yayınlanmayacağı ya da Android sürümünün gelip gelmeyeceği ile ilgili bir bilgi ise bulunmuyor. Yine de “E.gg” içeriklerine göz atmak isterseniz hangi ülkede olduğunuzdan bağımsız bir şekilde “E.gg” web sitesini ziyaret edebilirsiniz.

ikincielfiyat

ikincielfiyat.com 2008 yılında istanbul içi hizmet vermeye başlamıştır. Vizyon olarak benimsediğimiz altın kural müşteri memnuniyeti ve sürekliliktir. 2008 den bu yana sayısız cihaz satın alımını %100 müşteri memnuniyeti ile gerçekleştirdik. Satmak istediğiniz Telefonunuzu, note bookunuzu, laptopunuzu, bilgisayarınızı, fotoğraf makinenizi, oyun konsolunuzun resimlerini bizlere 0 (552) 453 51 52 numaralı whatsapp hattımızdan gönderin teklif verelim kabul ederseniz adresinizden 30 dakika içerisinde nakit olarak alalım. (✔) En yüksek Fiyat (✔) Anında Nakit ödeme (✔) 30 Dakikada Satın alım İstanbulda her noktaya hizmet vermekteyiz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir