Giyilebilir Teknoloji

ZTE Watch Live Duyuruldu

ZTE Watch Live Duyuruldu; Tek Şarjla 21 Gün !

ZTE Watch Live Duyuruldu, ZTE, hem özellikleri hem de fiyatıyla hemen her tüketiciye hitap eden yeni akıllı saati ZTE Watch Live’ı tanıttı. Cihaz, IP68 sertifikası sayesinde suya ve toza karşı oldukça yüksek bir dayanıklılık sunuyor.

Çinli akıllı telefon üreticisi ZTE, en yeni giyilebilir teknoloji ürünü ZTE Watch Live’ı duyurdu. Hem tasarım hem de yazılım özellikleriyle fiyatına göre oldukça “donanımlı” bir akıllı saat olarak karşımıza çıkan ZTE Watch Live, ayrıca çoğu akıllı saatin sahip olduğu “şarj” sorununu da yaşamıyor.

1,3 inç büyüklüğünde, 240×240 piksel çözünürlük sunan bir TFT ekran ile gelen ZTE Watch Live, kare şeklinde bir tasarıma sahip. Akıllı saat, 7/24 kalp atış hızı izleme, kandaki oksijen değerini ölçme ve uyku takibi gibi özellikler sunmasına rağmen tek şarj ile kullanıma bağlı olarak 14 ile 21 gün arasında kullanım süresi sunabiliyor.

ZTE Watch Live, IP68 sertifikasıyla suya ve toza karşı yüksek dayanıklılık gösteriyor, ZTE Watch Live Duyuruldu

ZTE Watch Live Duyruldu
ZTE Watch Live Duyruldu

 

ZTE Watch Live, uygun fiyatlı bir akıllı saat olmasının dezavantajını kablosuz bağlantı teknolojisinde gösteriyor. Zira cihazda Bluetooth 5.0 yerine Bluetooth 4.2 bağlantı bulunuyor. Cihazın en önemli özelliklerinden biri ise IP68 sertifikası sayesinde suya ve toza karşı iyi bir koruma sunması.

12 farklı spor modunu takip edebilen ve arama yanıtlama, bildirimleri kontrol etme, mesajları okuma, müzik çalar kontrolü gibi normal şartlarda akıllı telefondan gerçekleştireceğiniz pek çok eylemi bir saat üzerinden gerçekleştirebilmenize imkan tanıyan ZTE Watch Live, 35 dolar (yaklaşık 272 TL + vergiler) fiyat etiketine sahip olacak.

Satmak istediğiniz akıllı saat, laptop, oyun konsolu, cep telefonu, tablet, masaüstü pc nizmi var ? ikincielfiyat.com 2008 yılından beri değerinde fiyatlandırma ile adresinizden 2.el veya sıfır ürününüzü nakit olarak satın almaktadır.

ikincielfiyat

ikincielfiyat.com 2008 yılında istanbul içi hizmet vermeye başlamıştır. Vizyon olarak benimsediğimiz altın kural müşteri memnuniyeti ve sürekliliktir. 2008 den bu yana sayısız cihaz satın alımını %100 müşteri memnuniyeti ile gerçekleştirdik. Satmak istediğiniz Telefonunuzu, note bookunuzu, laptopunuzu, bilgisayarınızı, fotoğraf makinenizi, oyun konsolunuzun resimlerini bizlere 0 (552) 453 51 52 numaralı whatsapp hattımızdan gönderin teklif verelim kabul ederseniz adresinizden 30 dakika içerisinde nakit olarak alalım. (✔) En yüksek Fiyat (✔) Anında Nakit ödeme (✔) 30 Dakikada Satın alım İstanbulda her noktaya hizmet vermekteyiz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir